Štvrtok

Cloudy

27°/20°

Piatok

Cloudy

30°/19°

Sobota

Cloudy

25°/18°

O spoločnosti Informu CZ

INFORM patrí už 34 rokov k popredným poskytovateľom databáz firiem v tlačenej aj elektronickej podobe. Transformovala sa z pôvodne českej spoločnosti Inform Katalog, s.r.o. kapitálovým vstupom zahraničných investorov. Prevádzkuje internetové stránky www.inform.cz a www.inform.sk jeden z najpoužívanejších zdrojov informácií o firmách na českom internete.

www.inform.sk

Na stránkach www.inform.sk jednoducho vyhladáte údaje o konkrétnych firmách, nájdete nových dodávateľov alebo odberateľov alebo ubytovacie zariadenia na Slovensku.

Okrem kontaktných údajov obsahuje naviac mená kľúčových osôb, popis činnosti, prehľad výrobkov a služieb, ekonomické dáta, údaje o pobočkach, majetkových vzťahoch apod.

Vašou prezentáciou oslovíte podnikatelov z celého Slovenska i miestne firmy. Zápisom podrobných informácií, certifikátov kvality a ekonomických údajov do Inform Obchodného Adresára podporíte váš imidž a dôveryhodnost', pretože ochota poskytovať informácie svedčí o serióznosti firmy.

Dopyt - www.inform.sk

Príležitosť získať nových zákazníkov a súčasne si nájsť výhodnú ponuku tých výrobkov či služieb, ktoré práve potrebujete.

Váš dopyt po tovare alebo službách rozošleme vhodným dodávateľom vybraným z databázy 100 tisíc firiem. Stačí ho vložiť do systému dopytu a zaregistrovať sa.

Našim zákazníkom navyše priebežne posielame e-mailom prehľady aktuálnych obchodných príležitostí z odboru, ktorý si vyberú pri registrácii do systému dopytu.

Inform obchodný adresár

Telefónny zoznam firiem z celej ČR obsahujúci viac ako 100 000 aktuálnych klasických i internetových kontaktov.

Knižné verzie vychádzajú ako celorepublikové vydania.

Farebnou reklamou alebo zápisom Vašej firmy do Obchodného a Regionálneho adresára oslovíte podnikateľov z celej Českej republiky i miestne firmy, ktorým zadarmo distribujeme knižnú verziu roznáškou až do kancelárie. Obchodný adresár ďalej posielame štátnym inštitúciám, okresným a mestským úradom.

Významné mezníky

 • 1990 Je založena společnost Inform Katalog, s.r.o., vychází první vydání INFORM KATALOGu.
 • 1993 Rozšiřujeme nabídku o produkty, které dnes vycházejí pod názvem Obchodní adresář.
 • 1997 Z důvodu kapitálového posílení vstupují do společnosti zahraniční partneři Telenor Media (Findexa) a TDC Forlag.
 • 1998 Budujeme internetové stránky www.inform.cz, na kterých jako první vystavujeme on-line databázi firem Obchodní adresář.
 • 2001 Rozšiřujeme nabídku produktů o regionální verzi Obchodního adresáře. Zavádíme nový informační systém.
 • 2002 Zahajujeme spolupráci se společností T-Mobile, operátoři služby T-Mobile Asistent poskytují na lince 1183 informace o firmách z naší databáze.
 • 2003 Modernizujeme a sjednocujeme design produktů, firemních tiskovin a internetových stránek www.inform.cz.
 • 2004 Vydáváme tištěný katalog ubytovacích zařízení „Na cesty” a na internetu vystavujeme databázi Ubytování.
 • 2005 Představujeme službu „Poptávky”, která přináší příležitost získat nové zákazníky nebo si vyžádat výhodnou nabídku výrobků či služeb, které právě potřebujete. Ubytování se stává nejobsáhlejší databází ubytovacích zařízení, počet záznamů se rozrostl na více než 5 tisíc.

  Stránky www.inform.cz mění vzhled a nabízí řadu funkčností, které usnadní hledání firem a orientaci ve struktuře portálu
 • 2007 Vstupujeme na slovenský trh s produktem Inform Katalog Slovakia. Tato databáze slovenských firem je dostupná v internetové podobě na adrese www.inform.sk.
 • 2009 Začínáme nabízet nové internetové služby Volejte zdarma a Video.
  Dne 22. října 2009 dochází k zápisu vnitrostátní fúze sloučením naší společnosti INFORM, s.r.o. se společností MEDIATEL, spol. s r.o. do obchodního rejstříku.
 • 2010 Nabídku internetových služeb rozšiřujeme o službu Free call, kterou nabízíme ve spolupráci s provozovatelem služby SKYPE.
  V únoru 2010 spouštíme nové B2B tržiště s řadou nových služeb.
 • 2014 Společnost Inform Data a.s. kupuje od společnosti MEDIATEL, spol. s r.o. "inform.cz". Hlavní vizí společnosti je navázat na historickou tradici internetového portálu a současně inovovat a modernizovat aktuální nabídku služeb s cílem uspokojovat požadavky nových i stávajících zákazníků.

Kontaktní údaje:

Inform Data, a.s.
Zapsána u Krajského soudu v Brně u B 7045
Sídlo společnosti: Orlí 542/27, 602 00 Brno

 

511 147 771

inform@inform.cz

 

02803101

DIČCZ02803101


Dotazy k ochraně osobních údajů směřujte na   gdpr@inform.cz